Nowy wzór stempla kwiatowego stworzony dla Pauliny i Konrada

By Agnieszka Borek|Styczeń 25, 2017pieczątki|0 comments

Ostatnio mam sporo pracy związanej z projektowaniem nowych wzorów stempli i pieczęci do laku. Jest do bardzo przyjemna część pracy bo każdy projekt jest dla mnie wyzwaniem, ale także wspaniałą zabawą, a niekiedy nawet okazją do zdobywania nowej wiedzy :).

Tym razem napisała do mnie Pani Paulina z prośbą o stworzenie stempla zgodnego z motywem przewodnim wesela. Motywem w tym przypadku są kwiaty. W wiadomości ze szczegółami zamówienia otrzymałam zdjęcia kilku okręgów kwiatowych. Na szczęście Pani zaufała mi i pozwoliła na odrobinę inwencji.

Powstały trzy projekty:

Pani Paulina wybrała projekt nr 3. Wyszedł przepięknie. Zdecydowanie będzie to jeden z moich ulubionych wzorów kwiatowych. Zerknijcie na zdjęcia:

Już niedługo kolejne nowości, więc odwiedzajcie mnie. A jak podoba Wam się ten projekt to dajcie kciuka dla mnie to ważna informacja 😉

Serdecznie Was pozdrawiam Aga

Share this Post:

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*